Adopce: Konkurz na rodiče

3.11. 18:45 Praha, Lucerna

6.11. 17:30 Praha, Ponrepo – projekce s diskuzí

10.11. 17:00 Praha, Mat

11.11. 19:00 Praha, Atlas VS - premiéra

12.11. 17:00 Praha, Evald

17.11. 17:00 Praha, Evald

24.11. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

25.11. 15:00 Praha, Evald

27.11. 18:00, 18:40, 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

28.11.- 29.11. 17:00, 18:30, 19:50 Praha, Cinestar Černý Most

30.11. 16:30, 19:00, 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

1.12.- 3.12. 18:00, 18:40, 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

2.12. 19:00 Praha, Mat

4.12. 20:00 Sušice, kino

4.12. 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

5. - 6.12. 16:50, 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

7. - 9.12. 20:00 Praha, Cinestar Černý Most

9.12. 18:00 Jablonec nad Nisou, Junior

10.12. 18:15 Praha, Cinestar Černý Most

10.12. 18:00 Mnichovo Hradiště, kino

11.-13.12. 19:30 Praha, Cinestar Černý Most

15.-17.12. 19:30 Praha, Cinestar Černý Most

18.12. 20:00 Králíky, kino Střelnice

23.12.19:00 Dvůr Králové n. Labem, kino Svět

8.1. 15:00, 17:00, 19:30 Ostrava, Kino ART

13.1. 20:00 Plzeň, Zach´s pub
13.1. 20:00 Uherské Hradiště, kino Hvězda

16.1. 19:30 Veselí nad Moravou, kino Morava

5.2. 17:00 Jablonec nad Nisou, kino Junior - ZA ÚČASTI DELEGACE
5.2. 19:30 Semily, kino Jitřenka - ZA ÚČASTI DELEGACE
16.2. 17:30 Litoměřice, kino Máj
2.3. 19:30 Stříbro, kino 
2.3. 17:30 Sokolov, FK Alfa
8.3. 18:00 Březnice, Kinokavárna

8.4. 18:00 Šumperk, kino Oko,
21.4. 20:00 Unijazz Kaštan, Praha

11.5.20:00 Crystal, Česká Lípa

18.5. 19:00 Děčín, kino Sněžník

26.5. 20:00 Kopřivnice, kino

17.9.  Varnsdorf, Centrum Panorama


Jáma

2.11. 16:45 Praha, Lucerna

5.11. 20:30 Praha, Oko – premiéra

8.11. Liberec – Ozvěny Jihlavského festivalu

9.11. 18:30 Praha, Atlas MS

21.11. 17:00 Praha, Evald

25.11. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

1.12.-2.12. 19:00 Praha, Cinestar Černý Most

16.12. 18:00 Jablonec nad Nisou, Junior

18.12. 19:00 Veselí nad Moravou, kino Morava

18.12. 17:00 Chomutov, Svět

20.12. 20:00 Praha, Ponrepo

22.12. 20:45 Praha, Světozor

30.12. 20:00 Praha, Podnikino

8.1. 17:00 Ostrava, Minikino

13.1. 20:00 Praha, Unijazz Kaštan

15.1. 19:30 Semily, kino Jitřenka – za účasti režiséra

15.1. 20:00 Sušice, kino

15.1. 15:00, 17:00, 19:30 Ostrava, Kino ART

6.2. 18:00 Brodek u Přerova, kino

8.2. 18:00 Březnice, Kinokavárna
6.2. 20:30 Brodek u Přerova, kino
9.2. 19:30 Stříbro, kino
28.2. 15:00 Institut Slavonice, Slavonice

4.3. 17:30 Praha, Městská knihovna – ENG SUB + režisér

9.3. 19:00 Praha, Atlas – ENG SUB + režisér
13.3. 17:00 Sokolov, FK Alfa

19.3. 19:30 Ostrava, Klub Atlantik – za účasti režiséra

24.3. 18:30 Brno, Moravská galerie

27.3. 18.00 Plzeň, Divadlo Dialog

12.4. 15.00 Police n. Metují, Kolárovo div. – za účasti režiséra

30.4. 14:00 Český Těšín, kino Central

14.5. 20:00 Club 3ozak, Teplice

20.5. 20:00 Hejnice, kino

6.6. 21:45 Praha, Park Letná u dětského hřiště

7.7. 18:00 Karlovy Vary, kino Lázně Kyselka - – za účasti režiséra


Pirátské sítě

2.11. 18:45 Praha, Lucerna

10.11. 20:30 Praha, Oko - premiéra

12.11. 18:00 Praha, Atlas MS

16.11. Brno- Ozvěny Jihlavského festivalu

19.11. 17:00 Praha, Evald

27.11. 20:45 Praha, Cinestar Černý Most

28.11.- 30.11. 20:50 Praha, Cinestar Černý Most

30.11. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

2.12. 18:00 Jablonec nad Nisou, Junior

4.12. 20:45 Praha, Cinestar Černý Most

5.– 6.12. 20:50 Praha, Cinestar Černý Most

7.-10.12. 20:45 Praha, Cinestar Černý Most

4.12. 19:00 Veselí nad Moravou, kino Morava

4.12. 19:30 Stříbro, kino

6.12. 17:30 Praha, Ponrepo

9.12. 19:00 Dvůr Králové n. Labem, kino Svět

13.-14.12. 12:45 Praha, Cinestar Černý Most

6.1. 20:00 Plzeň, Zach´s pub

8.1. 20:00 Sušice, kino

22.1. 15:00, 17:00, 19:30 Ostrava, Kino ART

22.1. 19:30 Semily, kino Jitřenka – za účasti režiséra

27.1. 20:00 Praha, Unijazz Kaštan
28.2. 18:45 Institut Slavonice, Slavonice - ZA ÚČASTI REŽISÉRA
8.3. 18:00 Březnice, Kinokavárna

28.4. 14:00 Český Těšín, kino Centra

K oblakům vzhlížíme

4.11. 18:45 Praha, Lucerna

7.11. Liberec – Ozvěny Jihlavského festivalu

8.11. 20:00 Praha, Atlas - premiéra

11.11. 17:00 Praha, Mat

11.11. Žilina– Ozvěny Jihlavského festivalu

13.11. 20:30 Praha, Oko

18.11. 17:00 Praha, Evald

20.11. 19:00 Veselí nad Moravou, kino Morava

20.11. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

21.11. 18:00 Brodek u Přerova, kino

27.11.– 30.11. 19:00 Praha, Cinestar Černý Most

4.12. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

4.12. 19:15 Uherské Hradiště, kino Hvězda

4. – 6.12.19:00 Praha, Cinestar Černý Most

7. - 10.12. 19:00 Praha, Cinestar Černý Most

10.12. 16:00 Praha, BioOko

10.12. 19:30 Mnichovo Hradiště, kino

11.12. 20:00 Jablonec nad Nisou, Junior

13.-14.12. 11:00 Praha, Cinestar Černý Most

16.12. 20:00 Plzeň, Zach´s pub

16.12. 19:00 Dvůr Králové n. Labem, kino Svět

18.12. 20:00 Sušice, kino

19.12.20:30 Praha, Ponrepo

29.12. 20:45 Praha, Světozor

8.1. 19:30 Semily, kino Jitřenka – za účasti režiséra

14.1. 20:00 Hejnice, kino Hejnice

22.1. 19:30 Veselí nad Moravou, kino Morava

9.2. 20:00 Praha, Unijazz Kaštan

3.3. 17:00 Praha, Atlas – ENG SUB

5.3. 19:00 Praha, Atlas – ENG SUB

8.3. 22:00 Praha, Evald – ENG SUB

11.3.19:00 Divadlo 29, Pardubice
12.3. 20:00 Teplice, Club 3ozak,
18.3. 20:30 Brno, Kavárna Trojka – ENG SUB

20.3. 17:00 Ústí nad Labem, MUMIE

20.3. 17:00 Ostrava, Klub Atlantik – debata

20.3. 21:00 Chrudim, Klub Agora

24.3. 19:00 Brno, Kino Art

24.3. 19:00 Hradec Králové, NáPLAVKA café

25.3. 19:00 Děčín, Kino Sněžník

30.3. 19:00 Plzeň, Divadlo Dialog

30.3. 17:30 Litoměřice, kino Máj

6.4. 17:30 Sokolov, FK Alfa

8.4. 18:00 Šumperk, kino Oko

9.4. 17:00 Moravská Ostrava, Minikino

9.4. 17:00 Karlovy Vary, Drahomíra

13.4. 20:00 Česká Lípa, Crystal

13.4. 17:30 Děčín, kino Sněžník

1.5. 9:30 Český Těšín, kino Central

21.5. 18:45 Varnsdorf, Centrum Panorama

1.6. 20:45 Praha, Kino Světozor – ENG SUB

2.6. 19:15 Plzeň, Cafe Kačaba – ENG SUB

4.6. 20:45 Praha, Containall pod kyvadlem – ENG SUB

4.6. 20:30 Hradec Králové, Bio Central – ENG SUB

6.7. 18:00 Karlovy Vary, kino Lázně Kyselka – ENG SUB

19.7. 15:15 Ostrava, Colours – ENG SUB


Lovu zdar!

1.11. 19:00 Praha, Lucerna

3.11. 17:30 Praha, Ponrepo – projekce s diskuzí

7.11. 20:30 Praha, Orco – Vltavská - premiéra s večírkem

10.11. 18:00 Praha, Atlas MS

12.11. Bratislava - Ozvěny Jihlavského festivalu

20.11. 17:00 Praha, Evald

28.11. 20:00, Praha, Světozor – FAMUFEST

29.11. 18:30 Hradec Králové, Bio Centrál, Garsonka

1.12.- 2.12. 21:00 Praha, Cinestar Černý Most

3.12. 19:00 Praha, Mat

10.12.21:00 Mnichovo Hradiště, kino

11.12. 20:00 Sušice, kino

13.12. 17:00 Brodek u Přerova, kino

28.12. 20:00 Praha, Podnikino

14.1. 20:30 Uherské Hradiště, kino Hvězda

27.1. 19:30 Semily, kino Jitřenka – za účasti režiséra

29.1. 15:00, 17:00, 19:30 Ostrava, Kino ART

8.2. 18:00 Březnice, Kinokavárna
28.2. 16:30 Institut Slavonice, Slavonice
2.3. 20:45 Praha, Světozor MS

3.3. 19:00 Praha, Atlas – ENG SUB

6.3. 20:30 Praha, Světozor – ENG SUB

8.3. 22:00 Praha, Atlas – ENG SUB

16.3. 19.30 Ostrava, Stará aréna

17.3. 21.00 Brno, Moravská galerie – za účasti režiséra

18.3. 20.00 České Budějovice, Kino Kotva

19.3. 19.00 Ústí nad Labem, MUMIE

20.3. 20.30 Mikulov, Městské kino

21.3. 16.30 Třinec, Kino Kosmos

21.3. 19.30 Brno, HaDivadlo

22.3. 20.00 Tábor, Cafe MP7 – za účasti režiséra

24.3. 15.30 Olomouc, Muzeum umění – za účasti režiséra

25.3. 20.30 Plzeň, Divadlo Dialog

26.3. 19.00 Kladno, Pohostinství Pod Vobrazem

26.3. 20.00 Hradec Králové, Bio Central

27.3. 20.00 Havlíčkův Brod, AZ Centrum

29.3. 17.30 Pelhřimov, Hotel Slávie
8.4. 20:00 Unijazz Kaštan, Praha

10.4. 18:00 Mladá Boleslav, EKO scéna

11.4. 18.00 Louny, Rozhledna na Červeňáku

12.4. 14.15 Ústí nad Orlicí, Malá scéna

12.4. 19.00 Tišnov, Kino Svratka – za účasti režiséra
23.4. 20:00 Club 3ozak, Teplice

14.5. 17:00 Minikino, Moravská Ostrava

25.5. 20:00 Crystal, Česká Lípa

26.5. 19:00 Kopřivnice, kino

28.5. 19:00 Praha, Bunkr pod kyvadlem

2.6. 18:30 Praha, Kino Světozor – ENG SUB

2.6. 20:30 Plzeň, Cafe Kačaba – ENG SUB

5.7. 21:30 Kar. Vary, Thermál B – režisér + ENG SUB

6.7. 13:00 Kar. Vary, Drahomíra – režisér + ENG SUB

10.7. 13:00 Kar. Vary, Husovka – ENG SUB

16.7. 17:00 Varnsdorf, Centrum Panorama